МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

Уже з 1 листопада святий Миколай чекає на своїх помічників!

Багато років поспіль, ще задовго до свята Миколая, Мальтійська Служба Допомоги на початку листопада розпочинає традиційну акцію «Святий Миколай іде до сиріт». Метою акції є приготування подарунків дітям та сиротам, які проживають в інтернатах і дитячих будинках Івано-Франківська та області до дня Святого Миколая, а також забезпечення їх речима першої необхідності.

1800 листів до святого Миколая від сиріт та дітей, що позбавлені батьківського тепла чекають нашої підтримки! У листах дітки пишуть не тільки про омріяні подарунки, які б вони хотіли отримати, а також розказують про себе, свої уподобання, свої мрії та особливі здібності. Пишуть також про те, що болить і чого бракує. З такого листа можна багато дізнатись про дитинку і вже обрати для кого ж то можна подарувати трішки радості, тепла та щастя.

Такого листа до Святого Миколая можна отримати в приміщенні Мальтійської Служби Допомоги за адресою: вул. Лесі Українки,1 (навпроти Катедрального собору). Також тут Вам детально розкажуть про те, як найкраще здійснити дитячу мрію. Не хвилюйтесь, що Ви не взмозі допомогти св.Миколаю виконати всі дитячі прохання. Закликаємо Вас дивитися на них творчо і з розумінням. Не потрібно надто дорогих подарунків, краще придбати речі, які, на ваш погляд, будуть корисними. Заохочуємо написати також кілька гарних слів до дитини, як відповідь від св.Миколая.


На приготування подарунка дається достатньо часу. Святково - запакований подарунок потрібно принести у офіс Мальтійської Служби у термін до 10 грудня. У часі свята Миколая під час урочистого дійства кожна дитина з двадцяти сиротинців, притулків чи шкіл – інтернатів отримує свій особистий подарунок з рук Святого Миколая!


Допомогти святому Миколаю ще можна так:

- молитись за дітей та не бути байдужими до їх проблем;
- стати волонтером Мальтійської Служби Допомоги;
- придбати одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар та ін.;
- розмістити скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кафе тощо;
- приєднатися до групи «Святий Миколай іде до сиріт» у соцмережах і запросити своїх друзів;
- надати транспортну підтримку;
- скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської Служби Допомоги або ж у мальтійські скарбнички
- перерахувати кошти на розрахунковий рахунок Мальтійської Служби Допомоги;
- завітати самому до сирітського закладу

Розрахунковий рахунок:

Отримувач:
БО Мальтійська Служба Допомоги
р/р 2600104247943
МФО 325365 в ІФВ ЦФ ПАТ «Кредобанк»
код ЄРДПОУ 25683158

Призначення: Благодійна пожертва. «Акція Миколай». Без ПДВ.Помічником святого Миколая може стати кожен, просто необхідне Ваше бажання!
Чекаємо на Вашу допомогу!