МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

На початку травня Мальтійський Орден щороку організовує паломництво до Люрду за участю хворих, осіб на інвалідних візках, мальтійців та волонтерів з цілого світу, де працює Мальтійський Орден. Щороку кілька тисяч мальтійців та їх підопічних з усього світу приїжджають до Люрду, щоб віднайти зцілення і отримати духовне зміцнення, йти разом, бути разом, служити один одному.

59-Паломництво Мальтійського Ордену у південному французькому селі Лурдес дає унікальний досвід для всіх: хто бере участь і той, ким опікуються впродовж прощі. Мальтійці, волонтери, лікарі і медсестри супроводжують і доглядають за хворими та інвалідами під час їхнього перебування в паломництві. Усі піклуються про технічну, медичну надійність, священики служать для духовного спрямування і підтримки.

У цьогорічній прощі до Люрду 04-08 травня 2017 року з України брало участь 4 осіб -двоє осіб на інвалідних візках і їх супровід. Дні нашого перебування у Люрді були духовно насиченими Божественними Літургіями, процесією Вервиці зі свічками, Адорацією Святих Тайн, можливістю відвідати PISCINES - купелі з водою, що витікає із Гроти. В супроводі групи священиків, які служили нам як справжні пастирі, були доступні для сповіді, таїнства помазання хворих, духових розмов, благословень в особистих потребах та намірах.

Унікально важливим є проведення всього часу паломництва разом, співаючи, молячись і насолоджуючись присутністю кожного та можливістю послужити хворим і тим, хто цього потребує.
«Відчувалося, як Господь подорожує разом з нами до Люрду і перебуває серед нас», – поділився своїми враженнями Володимир Онуфрик.

Не всі фізичні страждання чи хвороби зцілюються. Біль і страждання не приховані, але Люрд дає досвід солідарності і готовності допомогти, досвід любові і прийняття. Зростаюча велика духовна сила вносить новий зміст в повсякденне життя кожного паломника вдома і допомагає жити.