МАЛЬТІЙСЬКА СЛУЖБА ДОПОМОГИ

Івано-Франківськ

Збереження віри та допомога потребуючим

Діяльність

Цієї суботи, 11 лютого, Івано-Франківський молодіжний осередок «Мальтійська дружина» святкував своє 15-річчя. Саме 15 років тому перші мальтійці з Івано-Франківська, сьогодні «старші мальтійці» вирішили набирати у свої лави молодих волонтерів, які будуть продовжувати їхню справу і діяти згідно з гаслом та принципами Мальтійського ордену. За 15 років осередок мав декілька складів та різних груп, які завжди активно долучались до волонтерської діяльності МСД.

 

А своїми враженнями від святкування з нами ділиться : Софія Шіляк. «Сьогодні мені випала можливість бути глядачем шикарного дійства - "Містер і Міс Мальтійська Служба " , яке відбулося на річниці осередку "Дружина". Сказати , що це було на високому рівні -не сказати нічого. Вишукані учасниці , галантні учасники та надзвичайно креативні конкурси . Звісно не обійшлось без танців і традиційних мальтійських пісень . Дружинівці дали змогу згадати всі приємні моменти і показали слайд-шоу з фотографіями за всю свою довгу п'ятнадцятирічну історію . Невимовно вдячна за таке тепле свято , наповнене найтеплішими емоціями і найріднішими людьми.»

Бажаємо «Мальтійській дружині» і надалі залишатися такими креативними волонтерами і розростатись ще більше та активніше !